Internet, média nám doslova naháňaju nutnosť využívať túto službu a podprahovo nám ponúkajú len výhody. Zaujímave je však to, že NEVYHODY nikto nespomína. Čo sa deje s našim organizmom, prečo prichádza malátnosť, únava, bolesti kĺbov, triaška, horúčka, hnačky atd,,,

” ak ste sa dali zaočkovať proti čomukoľvek, videli ste aj ” príbalový letak” s nežiaducimi učinkami, ktoré nachadzame napr. na liekoch?

Určite Vam dali podpísať ” nejaký protokol”, kde to bolo spomínane, avšak niektorým termínom ste asi nerozumeli a tak ste automaticky podpísali aj to, čo by ste za bežnej situacie nepodpísali.

Zmeniť naše rozhodnutia nevieme, ale vieme podporiť organizmus a následne ho prečistiť od ťažkych kovov. Ťažke kovy= očkovanie

Tu je zopár mojich tipov, ktoré sú osvedčene.

Postup by sa mal používať preventívne 90 dní pred očkovaním a 90 dni po očkovaní, aby sa telo zbavilo ťažkych kovov.

  1. Zendocrine softgels: prečistí celý endokrinný system. Potrebné je však absolvovať 3 mesiace. 90 dní pred očkovaním a 90 dni po očkovaní. Ak ste už dlhodobo po očkovaní, (poistite sa), aby nežiaduce učinky (napr. častá chorlavosť, bolesti žalúdka, tráviace problemy, ťažkosti s respiračným systémom…priberanie, …atd odstranili z tela.)
  2. Magneziovy kúpeľ s purify a lavender. (*pre deti len lavender). Potrebuješ magnéziovu soľ a oleje. Soľ by nemala byť na partiách tela dlhšie ako minutu, pretože oslabuje funkciu obličiek.
  3. Cilantro olej: CILANTRO obsahuje antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidančným stresom . Koriander podporuje Zdravé trávenie , účinkuje ako veľmi silný čistič podporuje detoxikáciu telesných systémov, zbavuje telo ťažkych kovov. Odporúčam užívať pri dospelom 2kv do tobolky rano a večer po dobu 7-10 dni.
  4. Probiotika: Stále si neuvedomujeme silu a účinnosť probiotik, ktoré potrebuje každý človek pre správne fungovanie svojho metabolizmu. Ak máte pravidelnú stolicu (je to výborne) čreva sa veľmi zaťažujú, prípadne počas choroby, alebo nespravnej životospravy. Moje odporúčanie počas 90 dnoveho detoxu je užívať po cilantre 10 dni probiotika PB ASSIST minimalne 2 tobolky denne (pri vacšej hmotnosti aj 3)

*Ťažké kovy sú kovy s vyššou hustotou a/alebo toxicitou, ktoré môžu byť prítomné v tele v dôsledku expozície prostredníctvom potravy, vody, životného prostredia, liečiv alebo priemyselného znečistenia.

Niektoré ťažké kovy, ktoré môžu mať negatívne účinky na zdravie, zahŕňajú:

Olovo: Expozícia olovu môže poškodiť rôzne orgány, najmä nervový systém. U detí môže viesť k mentálnej retardácii a vývojovým problémom. U dospelých môže olovo spôsobiť hypertenziu, obličkové problémy a ďalšie zdravotné komplikácie.

Kadmium: Kadmium môže byť prítomné v potravách, najmä v rybách a tabaku. Dlhodobá expozícia kadmia môže poškodiť obličky, pľúca a zvýšiť riziko niektorých typov rakoviny, ako je rakovina pľúc.

Meď: Hoci meď je esenciálnym prvkom pre telo, prílišná expozícia medi môže spôsobiť gastrointestinálne problémy a ďalšie zdravotné problémy.

Arzén: Arzén môže byť obsiahnutý v pitnej vode a potravinách. Dlhodobá expozícia môže spôsobiť problémy s pokožkou, nervovým systémom a môže byť karcinogénna.

Merkúr: Expozícia merkúra, najmä metylmerkúru prítomného v rybách, môže poškodiť nervový systém a mať toxické účinky na mozgu.

S láskou Vaša Voňafka

4 Replies to “(ne)Očkovanie”

  1. Alus

    Nikdy som nečítala pribalovy leták, ale ja niesom 2x za ocko, lebo telo by malo bojovať za seba samo. Či už len proti bežnej chrípke…kedysi dávno naši starý rodičia také nepoznali si myslím 🙂

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Košík