Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nakupujte esenciálne oleje doTERRA zo zľavou

Jednou z najčastejších otázok, ktoré dostávame je, „Musím propagovať, alebo predávať produkty doTERRy, aby som si mohol/a zriadiť účet poradcu“? Odpoveď je, že vôbec nie.

Registrácia Vám umožní nakupovať produkty s 25%nou zľavou z maloobchodnej ceny a prichádza s dodatočnými výhodami, ako je váš vlastný súkromný virtuálny back Office, kde môžete zadávať objednávky, sledovať objednávky, mať prístup k informáciám o produktoch a ešte oveľa viac. Účet Vám tiež umožní využiť príležitosť možnosť podnikania s doTERRou. V rámci Vášho úvodného poplatku je už aj vaša osobná podnikateľská web stránka, podnikateľské školenia a marketingové nástroje zadarmo. S týmito úžasnými podnikateľskými nástrojmi nie sú spojené žiadne mesačné poplatky a tiež žiadny záväzok využiť túto príležitosť.

V prípade, že sa zaujímate iba o používanie produktov doTERRy na osobne použitie, ale chcete ušetriť peniaze na všetkých vašich nákupoch, tak registrácia je vhodná pre vás.

Poplatok za registáciu je 20EUR plus daň a poštovné. Jediným záväzkom na to, aby ste si udržali svoj účet poradcu aktívny na to, aby ste sa mohli naďalej tešiť z o 25% nižších cien na produkty doTERRA, musíte si objednať produkty aspoň za 30 EUR ročne a poplatok za ročné obnovenie je 18EUR s tým, že k obnoveniu dostnete Mätový esenciálny olej v hodnote 28 eur resp. 21 eur po 25% zľave.

Výhody založenia veľkoobchodného účtu od doTERRA:

  • Ušetríte 25% z maloobchodných cien na všetkých produktoch TERRA.
  • Sledujete a zadávate objednávky prostredníctvom vlastnej virtuálnej kancelárie.
  • Získate odmeňovacie body na doTERRA produkty zadarmo, tým, že sa zapopjíte do doTERRA Programu vernostných odmien LRP
  • Môžete využiť podnikateľskú príležitosť doTERRA(Nepovinné)
  • Môžete získať vlastnú podnikateľskú a nákupnú stránky od TERRA. Žiadne mesačné poplatky!
  • Marketingové nástroje a tréning zadarmo, ktoré poskytuje doTERRA.
  • Môžete sa deliť o výnimočnú silu esenciálnych olejov s vašou rodinou a kamarátmi. (Nepovinné)
  • Žiadne mesačné poplatky!


Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, na podporu vašich skúseností na tejto webovej stránke a na iné účely popísané na stránke pravidlá ochrany súkromia.