Nakupujte esenciálne oleje doTERRA zo zľavou

Jednou z najčastejších otázok, ktoré dostávame je, „Musím propagovať, alebo predávať produkty doTERRy, aby som si mohol/a zriadiť účet poradcu“? Odpoveď je, že vôbec nie.

Registrácia Vám umožní nakupovať produkty s 25%nou zľavou z maloobchodnej ceny a prichádza s dodatočnými výhodami, ako je váš vlastný súkromný virtuálny back Office, kde môžete zadávať objednávky, sledovať objednávky, mať prístup k informáciám o produktoch a ešte oveľa viac. Účet Vám tiež umožní využiť príležitosť možnosť podnikania s doTERRou. V rámci Vášho úvodného poplatku je už aj vaša osobná podnikateľská web stránka, podnikateľské školenia a marketingové nástroje zadarmo. S týmito úžasnými podnikateľskými nástrojmi nie sú spojené žiadne mesačné poplatky a tiež žiadny záväzok využiť túto príležitosť.

V prípade, že sa zaujímate iba o používanie produktov doTERRy na osobne použitie, ale chcete ušetriť peniaze na všetkých vašich nákupoch, tak registrácia je vhodná pre vás.

Poplatok za registáciu je 20EUR plus daň a poštovné. Jediným záväzkom na to, aby ste si udržali svoj účet poradcu aktívny na to, aby ste sa mohli naďalej tešiť z o 25% nižších cien na produkty doTERRA, musíte si objednať produkty aspoň za 30 EUR ročne a poplatok za ročné obnovenie je 18EUR s tým, že k obnoveniu dostnete Mätový esenciálny olej v hodnote 28 eur resp. 21 eur po 25% zľave.

Výhody založenia veľkoobchodného účtu od doTERRA:

  • Ušetríte 25% z maloobchodných cien na všetkých produktoch TERRA.
  • Sledujete a zadávate objednávky prostredníctvom vlastnej virtuálnej kancelárie.
  • Získate odmeňovacie body na doTERRA produkty zadarmo, tým, že sa zapopjíte do doTERRA Programu vernostných odmien LRP
  • Môžete využiť podnikateľskú príležitosť doTERRA(Nepovinné)
  • Môžete získať vlastnú podnikateľskú a nákupnú stránky od TERRA. Žiadne mesačné poplatky!
  • Marketingové nástroje a tréning zadarmo, ktoré poskytuje doTERRA.
  • Môžete sa deliť o výnimočnú silu esenciálnych olejov s vašou rodinou a kamarátmi. (Nepovinné)
  • Žiadne mesačné poplatky!


Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, na podporu vašich skúseností na tejto webovej stránke a na iné účely popísané na stránke pravidlá ochrany súkromia.