Milí nadšenci esenciálnych olejov,

v našej škole esenciálnych olejov berieme vážne svoje povinnosti vyplývajúce zo zákona o ochrane dát a osobných údajov. Patrí sem i Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov GDPRa ďalšie príslušné zákony.

V súvislosti s nadobudnutím účinnosti nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 (Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) si Vás dovoľujeme informovať, že spracovávame Vaše osobné údaje v rámci marketingovej a obchodnej činnosti. Jedná sa o niektoré alebo všetky z nižšie uvedených údajov: meno, priezvisko, titul, adresa, e-mail, telefonický kontakt, IČ, DIČ, názov organizácie. Tieto údaje sú uložené v našom informačnom systéme a nie sú poskytnuté ďalším subjektom.
Tieto informácie sú určené iba pre naše použitie a nie sú zdieľané s tretími stranami. Podrobnosti o spoločnostiach budú spoločné iba vtedy, ak existuje zákonná povinnosť.
Údaje sú nevyhnutné na udržanie kontaktu s Vami a plnenie zmluvných záväzkov. Údaje môžu byť použité aj na informovanie o cenách a propagačných akciách. Dajte nám prosím vedieť na túto emailovú adresu: info@vonavalekarnicka.sk ak nechcete tieto informácie dostať.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše úplne pravidlá ochrany osobných údajov tu.

Ak máte akékoľvek otázky, odpovedzte na tento e-mail: info@vonavalekarnicka.sk
Ďakujeme

Váš Tím milovníkov esenciálnych olejov