Plesne postrah našich orgánov. Sú staré ako civilizácia. Nie plesne na ovocí, zelenine alebo na syroch, ale oveľa nepríjemnejšie a nebezpečnejšie plesne. Keď si raz nájdu príjemné miestečko, usídlia sa tam a zbaviť sa ich dá niekedy dosť práce. Reč je o plesniach priamo v našom tele.

Najčastejšie prejavy : biely jazyk, ekzém, únava, bolesť hlavy, žlté sfarbenie nechtov, zápach z úst, neodolateľná chuť na sladké, dychavičnosť, tráviace a vylučovacie ťažkosti, depresie, smútok, svrbenie – pálenie očí, suché dlane….

V tomto blogu ťa naučím aj spraviť si domaci test na kvasinky a plesne.

Budeš potrebovať seba pohár s vodou a svoju slinu.

1.Ráno nalačno sa napiješ vody a do pohára vodou si odpluješ. Ak ostane slina na vrchu pohára plávať, máš infekciu, s ktorou sa dá žiť. /P.S všetci máme infekcie, vírusy a bakterie/

2. ak ostane slina v strede poháru a voda sa trocha zakalí, máš strednú infekciu, ktorú potrebuješ riešiť.

3. ak slina bude putovať smerom dole k dnu pohára, znamená to to, že máš v tele plesne, ktoré môžu už postihovať niektoré vnútorné organy.

ALEBO! existuje ďalší test a to taký, že rano ked sa napiješ vody nalačno si pozrieš svoj jazyk a steny jazyka a vidíš tam biele flaky, alebo povlak na jazyku alebo na stenách jazyka je to prúser.

Zväčša ženy postihuje častejšie vnútorná pleseň, naše telo inak pracuje a je otvorenejšie takýmto javom. Napríklad pravidelné uživanie antikoncepcie.

Môže vôbec pomôcť doterra v takýchto prípadoch?

Za mňa rčite ano, len treba mať pevnú vôľu a pravidelne užívať produkty, a samozrejme v neposladnom rade je dôležitá strava!.

Ako prvé ti chcem uviesť odparazitovanie, odčervenie tela. Potrebuješ GX assist, Pb assist (probiotika), zendocrine biely, lemon/grapefruit.

Je však aj druhá varianta, kde namiesto Gx assist odporúčam oregano olej, on guard softgels, probiotika, lemon/grapefruti. Presné užívanie však posielam až po telefonickom rozhovore 0907 593 683, neexistuje všeobecné dávkovanie na plesne a kvasinky, ale viem Ti pomôcť.

Veľakrát sa stretávam s rôznorodým ekzémom, psoriázou, neprestávajúcom vypadávaní vlasov, oslabené nechty.. atď, chyba je však vnútri a Tvoje telo kričí o pomoc, nenechaj ho zlyhať len kvôli tomu, že nevieš počúvať varovné signaly.

Nezabúdaj sme v tom spolu. 🙂

S láskou Tvoja Voňafka

3 Replies to “Plesne v tele”

  1. Erika

    Zaujímavé, tak test mi vyšiel ten najlepší, som rada že prírodnou cestou udržiavame naše telá v pohode, zdravé, bez stresu, bez väčších problémov. Vďaka radám vôňavej lekárničky a úžasnými Doterra produktom .🩷👑🩷👑

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Košík