Imunita je tak zložizo fungujúci mechanizmus v našom tele, že je veľmi ťažké to celé pochopiť. Jednou z jej úloh je vybudovať si dôveru k svojmu telu a tým aj dôveru v seba.

Je v poriadku, ak veríš liekom, je v poriadku, že siahneš ako prvé po tom, čom dôveruješ. Nikoho nikdy nepresviedčam, ani nemám tú potrebu a najmä energiu.

Moja skúsenosť za posledné štyri roky, je rozhodne strava, viac zeleniny a ovocia, podpora imunity vďaka kvapkám z doterra.

Aký je však zásadny ROZDIEL medzi On Guard olejom- On Guard softgels (On guard +)- On guard beadlets?

On Guard olej- wild orange, rosemary, eukalyptus, clove, cinnamon.

On Guard je vynikajúci na eliminovanie vírusov, kvôli svojim účinným zložkám. Na aromatické masážne alebo vnútorné použitie.

  • Podporuje zdravú imunitnú a respiračnú funkciu
  • Chráni pred ohrozeniami životného prostredia
  • Podporuje prirodzené antioxidantové obranyschopnosti tela
  • Energizujúca a povznášajúca aróma

Podporuje prirodzenú obranyschopnosť pred nežiadúcimi vírusmi, či baktériami. On Guard olej je vhodný k vnútornému užívaniu, pre niektorých ľudí, ktorí nevedia užiť olej kvapkou pod jazyk odporúčame 1-2kv do veggie caps, prípadne na lyžičku s medom. Ideálne užívať 7 dní vrámci mesiaca, preventívne.

  • chrípka a nachladnutie
  • infekcie, herpes, bradavice
  • bolesť a zápal hrdla ( vnútorne on guard + natieranie zvonka deep bluekrem/olej/stick)
  • autoimúnne ochorenie a chronická únava
  • podpora imunity
  • dezinekcia priestoru a ústnej dutiny

On Guard +, alebo On Guard softgels, Gélové kapsuly On Guard+ kombinujú originálnu zmes esenciálneho oleja dōTERRA On Guard s esenciálnymi olejmi ( wild orange, clove, cinnamon, rosemary, eukalyptus) z čierneho korenia, oregána a medovky na dodatočnú podporu imunity. On Guard + je silnejší a účinnejší vďaka oreganu. Oregáno je olej, ku ktorému pociťujem veľký rešpekt vzhľadom na jeho obrovskú silu, ktorá sa prejavuje aj štipľavou prieraznosťou. Vzhľadom na to, že pri nesprávnom použití tento olej vie aj pekne popáliť, nepatrí do mojej prvej línie olejov. Avšak titul najsilnejšie prírodné antibiotikum tomuto oleju právom patrí. Má vysoký obsah karvakrolu a tymolu – čo sú látky, ktoré zabíjajú cudzorodé látky tým, že zvyšujú priepustnosť bunkových membrán.Melissa, medovka môže tiež pomôcť podporiť zdravý imunitný systém. Black Pepper, čierne korenie Je stimulujúcim esenciálnym olejom s veľkým množstvom antioxidantov

Silnejší a zdravý spôsob k odstráneniu náchylnosti na choroby, chrípky, nachladnutiu. Vie odstrániť zápal močového mechúra , infekcie, herpes, autoimúnne ochorenie..

On Guard beadlets sú malinkaté gélové guličky, ktoré sa rozhryzujú v zube. Obsahujú 1/4 kvapky On Guard.

Afirmácie: Dôverujem životu, dôverujem v sebe. Učím sa rozpoznávať a komunikovať so svojim telom. Dovoľujem si rozhodovať o sebe a svojom zdraví. Keď cítim, že moje telo je unavené, dovolím si vypnúť.

Oslabená imunita z hľadiska psychosomatiky. Človek sa cíti neistý, zanedbáva sa. Je neustále v strese, preťažený, viac hľadí von, aby uspokojil potreby iných skôr ako svoje. Áno, poviete si , bežný život. No ako môžeme zabúdať na to najcennejšie a najdôležitejšie – na nás samých? Keď sa cítime slabí, bez energii, pociťujeme negatívne energie a tak sa na nás všetko nalepí, najmä to zlé…

S láskou Vaša Voňafka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Košík